Predictomics AB
Org.nr 559120-0612·Övriga aktiebolag·Stockholm
Bokslut
Senaste bokslut 2025-12 · 4 räkenskapsår · Bolagsverket
- Omsättning
- 0 kr—
- Resultat
- −94 tkr▼ 5,3 %
- Soliditet
- 100,0 %0,0 pp · beräknad
- Anställda
- 0—
Källa: Bolagsverket · full detaljnivå
Om Predictomics AB
Predictomics AB är ett konsultföretag inom medicintekniska områden. Verksamheten omfattar teknisk konsultverksamhet inom industriteknik, med fokus på medicinteknik. Företaget är baserat i Stockholm. Detaljer om specifika tjänster eller kunder saknas i tillgänglig information.
Verksamheten riktar sig till medicintekniska företag, industriföretag.
Predictomics AB är ett av 20 532 företag inom Konsulttjänster i Stockholm kommun.
Nyckelord
Företagsfakta
Grunduppgifter
- Org.nummer
- 559120-0612
- Bolagsform
- Övriga aktiebolag
- Registrerat
- 2017-08-01
- Anställda
- 0
- Omsättning (2025-12)
- 0 kr
- Säteskommun
- Stockholm
- Säteslän
- Stockholm
- A-region
- Stockholm/Södertälje
- Ägarkategori
- Privat svenskt med koncern
- Postadress
- STUREGATAN 38 LGH 1201, 114 36 Stockholm
- Levererar
- Tjänster
Registrering
- F-skatt
- Är registrerad för F-skatt
- Moms
- Är registrerad för moms
- Arbetsgivare
- Har aldrig varit registrerad som arbetsgivare
- Skatteverket
- Registrerad
- Bolagsstatus
- Normalläge
- Privat/Publikt
- Privat
Bransch och SNI-koder
- 71122Teknisk konsultverksamhet inom industriteknik
SNI-avdelning: Verksamhet inom juridik, ekonomi, vetenskap och teknik
Uppgifter från Bolagsverket och SCB · uppdaterad 2026-08-16 · Om vår företagsdata
Fler företag inom Konsulttjänster i Stockholm
Se alla 20 532 →- Predictive Capital ABStockholm · 0 anställda · Arbetsförmedling och rekrytering
- Prehold Företagsutveckling ABHässelby · 0 anställda · All övrig verksamhet inom juridik, ekonomi, vetenskap och teknik
- Predicta Informationssäkring ABVästerås · 0 anställda · PR och kommunikation
- Preis Consulting AktiebolagSkarpnäck · 0 anställda · Konsultverksamhet avseende företags organisation
- SWECO Sverige ABStockholm · 5000-9999 anställda · Teknisk konsultverksamhet inom bygg- och anläggningsteknik
- AFRY Sweden ABStockholm · 3000-3999 anställda · Teknisk konsultverksamhet inom industriteknik
- WSP Sverige ABStockholm-Globen · 3000-3999 anställda · Övrig teknisk konsultverksamhet
- AFRY Infrastructure ABStockholm · 2000-2999 anställda · Övrig teknisk konsultverksamhet
Hitta fler bolag som Predictomics AB
Beskriv din idealkund i fritext. Agenten går igenom hela det svenska bolagsregistret och jämför bolagsdata, verksamhet, techstack och kontaktroller — och hittar dem som faktiskt matchar.
- 1.Skriv in din idealkund
- ·2.Prospektly letar i hela företagsregistret
- ·3.Exportera dina nya prospekt
Hitta företag som liknar Predictomics AB
Filtrera på bransch, storlek, omsättning och geografi — med e-post och kontaktpersoner.
Prova Prospektly gratisVanliga frågor om Predictomics AB
Vad är organisationsnumret för Predictomics AB?
Predictomics AB har organisationsnummer 559120-0612. Bolaget registrerades 2017 och har sitt säte i Stockholm.
Hur många anställda har Predictomics AB?
Enligt SCB har Predictomics AB 0 anställda.
Vad omsätter Predictomics AB?
Predictomics AB omsatte 0 kr räkenskapsåret 2025, med ett resultat på −93 726 kr. Uppgifterna kommer från bolagets årsredovisning hos Bolagsverket.
Vilken bransch tillhör Predictomics AB?
Predictomics AB är verksamt inom Teknisk konsultverksamhet inom industriteknik (SNI 71122).
Var ligger Predictomics AB?
Predictomics AB har sin adress i Stockholm på Sturegatan 38 lgh 1201, i Stockholms län.